Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Tiibväravad

Tiibväravad on oma soodsa hinna tõttu enimkasutatud väravatüüp. Tiibvärav peaks olema minimaalselt 3800mm lai. Sellise väravaava korral mahub suurem veoauto (nt.prügiauto) probleemideta väravast sisse sõitma.

 

Väravaraamide konstruktsiooniks kasutame nelikanttoru 60x40x2mm, postideks vastavalt värava laiusele 100x100x3mm või 80x80x3mm. Tiibväravad varustame reguleeritavate hingede ja tuuleriividega.
Reguleeritavad hinged annavad võimaluse pinnase liikumisest tulenevaid väravanihkeid korrigeerida.
Väravaraami täiteks saab kasutada, puitlaudist, spetsiaalset võrku, keevispaneele või metallvardaid.
Tiibvärava postid ja väravaraamid soovitame kindlasti peale keevitustöid kuumtsinkida ja vajadusel katta pulbervärviga. Sellega on tagatud väravate suur korrosioonikindlus ja korrektne väljanägemine aastateks.

Teie soovidest lähtuvalt paigaldame väravatele automaatika või varustame väravad tuuleriividega(ilma automaatikata tiibväravad)

  • Tiibväravad on avatavad ka käsitsi, kuid seda on tunduvalt mugavam teha ühe nupulevajutusega. Selleks pakume Teile väravaautomaatikat Sommer, mis on näidanud üles suurt töökindlust meie põhjamaises kliimas.
  • Tiibväravad on hinnataseme poolest tunduvalt soodsamad kui lükandväravad. Tiibvärava miinused: vajab avanemiseks palju ruumi, talvel tuleb hoolas olla lumerookimisega, suurema purjepinnaga väravad taluvad halvasti tuulekoormust.
error: Sisu kopeerimine on keelatud!