Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Tiibvärava automaatika hinnad

Tiibvärava automaatika hinnad

Kuidas valida õige tiibvärava automaatika?

Müüme ja paigaldame Saksamaal toodetud tiibvärava automaatikat Sommer.

Saksa kvaliteetne automaatika hea hinnaga.

Väravaautomaatikat valides arvesta värava kasutusintensiivsusega ning väravatiiva kaaluga, ajamite hooldusvajadusega ning automaatika külmakindlusega. Samuti ei tasu lagedates ja tuuliste kohtades unustada tuulekoormust väravatele.

Väravaautomaatika mudelivalik:

Sommer Twist 200E – hea ja vastupidav tiibvärava automaatika eramutele ja väiksematele ühistutele. Väravaava maksimaalne laius 5 meetrit.

Sommer Twist 200 EL– praktiliselt sama mudel kui Twist 200E. Ainuke erinevus on automaatika töökäigu pikkuses, mis võimaldab seda mudelit paigaldada suuremate kivipostidega tiibväravale.

Sommer Twist 350- on mõeldud väravatele  laiusega maksimaalselt 7000mm ja kaaluga kuni 600kg. Sobib nii sisse- kui väljapoole avanevatele tiibväravatele. Sommer Twist 350tiibvärava automaatika talub suurt kasutusintensiivsust ning suurt tuulekoormust.

Sommer Twist XL- on toodetud kuni 10 meetri laiusega tiibväravatele millel on suur kasutussagedus, ning väravatele millele mõjub suur tuulekoormus.

Anname Sommer väravaautomaatikale 2 aasta pikkuse garantii ja lubame, et oleme Teiega ka peale garantiiaja lõppu.

tiibvärava automaatika hind

Sommer tiibvärava automaatika ajamites kasutatakse spetsiaalseid külmakindlaid määrdeid ja kondensaatoreid.See tagab automaatika tõrgeteta töötamise ka -30°C juures. Ajamite komplekteerimisel kasutatakse kõrgekvaliteetseid materjale : nagu roostevaba teras ja alumiinium.

Tiibvärava automaatika hinnad sisaldavad käibemaksu.

Loe lisaks:

error: Sisu kopeerimine on keelatud!