Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Jalgvärava hinnad

Abiks jalgvärava valikul

Jalgvärava hinnad võivad erinevates müügikohtades varieeruda päris palju ja õige ostuotsuse tegemiseks oleks vaja aru saada kui paksust ja mis ristlõikega metallist on värav toodetud kui hea kvaliteediga tarvikutega( väravahinged, lukk jne.) on värav varustatud ja millise viimistlusega on värav.

Erinevad jalgvärava seeriad meie e-poes

  • Standard jalgväravad– tugev ja jäik konstruktsioon talub hästi raskemat väravatäidet nagu puit ja metall. Väravapostid 80x80x3mm,  väravaraam 60x40mm nelikanttoru
  • Kergseeria jalgväravad-  väravapostid 60x60mm ja väravaraam 40x40mm ruuttoru. Raamitäiteks sobib keevispaneel ja keevisvõrk
  • Paneeltäitega väravad-  Väravapostid 60x60mm, väravaraam 40x40mm, väravaraami täiteks paigaldatud poolkuu klambritega 4mm keevispaneel

Väravate viimistlusest.

Kõik meie poolt müüdavad jalgväravad on kuumtsingitud. Kuumtsinkimine kaitseb värava ja väravapostide välispinda kui ka sisepinda rooste eest.

Kui Teile kuumtsingi värvus(helehall) ei meeldi või ei sobitu see muude detailidega tasub osta kuumtsingitud ja pulbervärvitud jalgvärav.

Pulbervärvimine lisab väravatele visuaalse poole ja värvitoonide valik on praktiliselt piiramatu.

Pulbervärvime vajadusel jalgväravad just Teile sobiliku värvitooni. Värvikoodide tabeli leiate siit

Milliseid väravahinged  ja lukud on meie jalgväravatel?

Kasutame oma toodangu komplekteerimisel kvaliteetseid kuumtsingitud väravahingi.

Reguleeritavad väravahinged  võimaldavad vajadusel pinnasest tulenevate nihete korrigeerimist.

Jalgvärava lukustamiseks kasutame raamisisest lukku Santos.

Jalgvärava mugavaks kasutamiseks soovitame värava minimaalseks laiuseks valida 1 meeter.

Jalgvärava raami nö. täidise valikul tuleks lähtuda ülejäänud piirdeaiast, ehk siis kui värava kõrval on võrkpiire kasutatakse tavaliselt keevispaneel täitega jalgväravat, klassikalise puidust piirdeaia puhul sarnase puittäitega jalgväravat jne.

Jalgväravad soovitame  avanema panna maja poole ehk siis kinnistu poole.
Kinnistu poole avaneva käiguvärava eelis on see, et lapsed ei saa hooga tänavale joosta. Samuti on enamik omavalitsusi oma eeskirjadega keelanud väravate tänavapoole avanemise.

Meie kliimas on soovitatav, et värava alumise serva ja maapinna vahele jääks minimaalselt 100 – 120mm vaba ruumi, mis võimaldaks ka lumistel talvepäevadel väravat probleemideta avada.

Jalgvärava hinnad sisaldavad käibemaksu.

Loe lisaks:

error: Sisu kopeerimine on keelatud!