Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Tiibvärava hinnad

Kuidas valida sobiv tiibvärav?

Tiibvärav koosneb kahest tiivast, mida saab vajadusel avada nii sisse- kui ka väljapoole ning värav on vastupidava ja töökindla konstruktsiooniga. Kui Te ei leia meie e-poest sobilikus mõõdus väravat, siis erimõõdus värava tarneaeg sõltuvalt viimistlusest on ca 14 päeva.

Väravat valides tuleb suurt tähelepanu pöörata, kasutatud materjalide ristlõigetele ja seinapaksustele,  sest just nendest sõltub värava jäikus ja vastupidavus.

Erinevad tiibärava seeriad meie e-poes

  • Standard tiibväravad– tugev ja jäik konstruktsioon talub hästi raskemat väravatäidet nagu puit ja metall. Väravapostid alates 4 meetri laiustest väravatest 100x100x3mm ja väravaraam 60x40x2mm
  • Kergseeria tiibväravad-  väravapostid 80x80mm ja väravaraam 40x40mm ruuttoru. Raamitäiteks sobib keevispaneel ja keevisvõrk
  • Paneeltäitega väravad-  Väravapostid 80x80mm, väravaraam 40x40mm, väravaraami täiteks paigaldatud poolkuu klambritega 4mm keevispaneel. Väravakomplekti saab osta neljas värvitoonis: Ral 6005(roheline), Ral 7016(tumehall), Ral 9005(must), Ral 8017(pruun).
  • Tiibvärav koos jalgväravaga– Väravakomplekt koosneb tiibväravast ja jalgväravast, mis asetsevad üksteise kõrval. See on soodne ja mõistlik lahendus kui kaks väravat asetsevad kõrvuti. Komplekti kuulub lisaks väravaraamidele kolm väravaposti.

Tiibväravad on tänu oma soodsale hinnale enimkasutatud väravatüüp Eestis

Väravate viimistlusest.

Kõik meie poolt pakutavad tiibväravad on kuumtsingitud. Kuumtsinkimine kaitseb värava välis- kui ka sisepinda roostekahjustuste eest.

Kui Teile kuumtsingi värvus(helehall) ei meeldi või ei sobitu see muude detailidega tasub osta kuumtsingitud ja pulbervärvitud värav.

Pulbervärvimine lisab väravatele visuaalse poole ja värvitoonide valik on praktiliselt piiramatu.

Pulbervärvime vajadusel jalgväravad just Teile sobiliku värvitooni. Värvikoodide tabeli leiate siit

Tiibvärava omadused

  • Tiibväravad on avatavad  käsitsi, kuid seda on tunduvalt mõnusam teha ühe nupulevajutusega. Selleks pakume Teile Saksamaal toodetud väravaautomaatikat Sommer, mis on kvaliteetne ja turvaline lahendus ning hea vastupidavusega meie heitlikus kliimas
  • Tiibväravad on hinnataseme poolest tunduvalt soodsamad kui lükandväravad. Tiibvärava miinustena võib välja tuua tema ruumivajadust värava avanemisel, suurema purjepinnaga tiibväravad taluvad halvasti tuulekoormust.
  • Reeglina pannakse värava tiivad avanema hoovipoole, nii, et väravakasutus ei segaks tänaval liiklejaid. Eesti kliimas on soovitatav, et värava alumise serva ja maapinna vahele jääks minimaalselt 100 – 120mm vaba ruumi, mis võimaldaks ka lumistel talvepäevadel väravat avada.
  • Tiibvärava hinnad sõltuvad kasutatud materjalidest ja värava viimistlusest.

Tänapäevased reguleeritavad väravahinged  võimaldavad vajadusel väravate reguleerimist.

tiibvärava hinnad
Eritellimusel väravate tarneaeg ca 14 päeva

Mis vahe on kuumtsingitud ja kuumtsingitud ja pulbervärvitud väravatel?

Kuumtsinkimine tagab väravatele suure korrosioonikindluse ja korrektne väljanägemine aastateks.

Pulbervärv lisab väravatele visuaalse poole ja värvitoonide valik on praktiliselt piiramatu

Tiibväravad on võimalus pulbervärvida just Teile sobiliku värvitooni. Värvikoodide tabeli leiate siit

Tiibvärava hinnad sisaldavad käibemaksu.

Loe lisaks:

error: Sisu kopeerimine on keelatud!