Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Tiibvärav

Tiibvärav- kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud tiibväravast enimkasutatud väravatüübi. Tiibvärava laiuseks soovitame minimaalselt 3800mm sellise väravaava laiuse korral mahub suurem veoauto(kolimisauto, küttepuud, prügiauto jne.) probleemideta väravast sisse sõitma.

Tiibvärav- konstruktsiooniks kasutame tavaliselt nelikanttoru 60x40x2mm, postideks vastavalt värava massile 100x100x3mm või 80x80x3mm.
Tiibväravad varustame tänapäevaste reguleeritavate väravahingedega. Reguleeritavad hinged lubavad pinnase liikumisest tulenevaid väravanihkeid reguleerida. Tiibvärava raami täiteks kasutatakse puitlaudist, spetsiaalset võrku, keevispaneele või metallvardaid.

Tiibvärava metallosad soovitame kindlasti esmalt kuumtsinkida ja vajadusel katta pulbervärviga. Sellega on tagatud värava metallosade suur korrosioonikindlus ja korrektne väljanägemine aastateks.

Tiibvärava miinusteks on:

    • Vajab avanemiseks palju ruumi
    • Talvel tuleb hoolas olla lumerookimisega
    • Suurema purjepinnaga tiibväravad taluvad halvasti tuulekoormust

Teie soovidest lähtuvalt automaatika, ja ilma automaatikata väravad varustame tuuleriivide ja lukustusmehanismiga. Korralikult valitud ja paigaldatud tiibvärav on ilus visiitkaart kinnistule.

Kuigi tiibväravat saab avada käsitsi on seda tunduvalt mugavam teha ühe nupulevajutusega, selleks pakume Teile väravaautomaatikat Sommer, mis on näidanud üles suurt töökindlust meie põhjamaises kliimas.

Tiibväravate hinnatase on võrreldes lükandväravatega poole soodsam

error: Sisu kopeerimine on keelatud!