Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Aiaväravad

Aiaväravad on piirdeaia üks tähtsamaid elemente, väravaid kasutatame igapäevaselt seega nende tõrgeteta töö on meile ülimalt tähtis.

Väravaid tellima hakates tuleb esmalt otsustada kas valida nö. autoväravaks tiibvärav või liugvärav.

Aiaväravad jagatakse kolmeks:

Tiibväravate kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud sellest majaomanike lemmiku

Tiibväravad– kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud tiibväravast enimkasutatud aiavärava tüübi. Tiibvärava laiuseks soovitame minimaalselt 3800mm sellise väravaava laiuse korral mahub suurem veoauto(kolimisauto, küttepuud, prügiauto jne.) probleemideta väravast sisse sõitma. Kõik tiibväravad varustame reguleeritavate väravahingedega

Liugvärav on ruumisäästlik ja talub hästi suur tuulekoormust

Liugväravad- taluvad paremini tuulekoormust ja väiksem otsasõit autoga ei vigasta nii kergesti automaatikat kui tiibvärava puhul. Samuti peetakse neid turvalisemaks, kuna lükandväravad on konstruktsioonilt tugevamad ning väravaautomaatika ja muud detailid on kaitstumad ilmastikutingimuste eest. Liugväravate populaarsus on hakanud tõusma koos inimeste elujärje paranemisega, samuti linnastumisega. Paljud linna krundid on niipalju väikese, et mugavuse hvides on kasulikum paigaldada lükandvärav. Arvestada tasub, et lükandvärav on võrreldes tiibväravaga vähemalt poole kallim, lisaks nõuab see veel ka suuremat vundamenti

Jalgväravad-on mõeldud eelkõige inimeste ja kergliiklusvahendite pääsuks territooriumile, et jalgväravat oleks mugav igapäevaselt kasutada peaks jalgvärava postide vahe olema mitte vähem kui 1 meeter.

Soovitame kõik aiaväravad kõigepealt kuumtsinkida ja vajadusel värvida sobilikku värvitooni. Kuumtsinkimine tagab väravatele pika korrosioonikindluse ja ilusa väljanägemise aastateks.

Aiaväravate avamiseks müüme ja paigaldame väravaautomaatikat Sommer

error: Sisu kopeerimine on keelatud!