Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Aiaväravad

Aiaväravad on piirdeaia üks tähtsamaid elemente, väravaid kasutatame igapäevaselt seega nende tõrgeteta töö on meile ülimalt tähtis.

Väravaid tellima hakates tuleb esmalt otsustada kas valida nö. autoväravaks tiibvärav või liugvärav.

Aiaväravad jagatakse kolmeks:

Tiibväravate kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud sellest majaomanike lemmiku

Tiibväravad– kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud tiibväravast enimkasutatud aiavärava tüübi. Tiibvärava laiuseks soovitame minimaalselt 4000mm sellise väravaava laiuse korral mahub suurem veoauto(kolimisauto, küttepuud, prügiauto jne.) probleemideta väravast sisse sõitma. Kõik tiibväravad varustame reguleeritavate väravahingedega. Tiibväravate raamid valmistatakse nelikanttorust 60 x 40 mm, väravapostid nelikanttorust 100 x 100 x 3 mm. Raam ja väravapostid kuumtsingitakse ja viimistletakse vajadusel pulbervärviga. Käsikasutuse korral varustame väravalehed maariividega ning tabaluku aasadega.

Liugvärav on ruumisäästlik ja talub hästi suur tuulekoormust

Liugväravad- taluvad paremini tuulekoormust ja väiksem otsasõit autoga ei vigasta nii kergesti automaatikat kui tiibvärava puhul. Samuti peetakse neid turvalisemaks, kuna lükandväravad on konstruktsioonilt tugevamad ning väravaautomaatika ja muud detailid on kaitstumad ilmastikutingimuste eest. Liugväravate populaarsus on hakanud tõusma koos inimeste elujärje paranemisega, samuti linnastumisega. Paljud linna krundid on niipalju väikesed, et mugavuse huvides on kasulikum paigaldada lükandvärav. Arvestada tasub, et lükandvärav on võrreldes tiibväravaga vähemalt poole kallim, lisaks nõuab see veel ka suuremat vundamenti. Liugvärava raam valmistatakse nelikanttorust 60 x 40 mm, juhtsiiniks kasutame tavaliselt profiili 80x80x5mm. Väravaraam ja juhtsiin kuumtsingitakse ja kaetakse vajadusel pulbervärviga.

Jalgväravad-on mõeldud eelkõige inimeste ja kergliiklusvahendite pääsuks territooriumile, et jalgväravat oleks mugav igapäevaselt kasutada peaks jalgvärava postide vahe olema mitte vähem kui 1 meeter.  Jalgvärava raam valmistatakse nelikanttorust 60 x 40 mm, väravapostid  tavaliselt nelikanttorust 80 x 80 x 3 mm. Standart jalgväraval on komplektis lukk kolme võtmega.

Soovitame kõik aiaväravad kõigepealt kuumtsinkida ja vajadusel värvida sobilikku värvitooni. Kuumtsinkimine tagab väravatele pika korrosioonikindluse ja ilusa väljanägemise aastateks.

Aiaväravate avamiseks müüme ja paigaldame väravaautomaatikat Sommer

error: Sisu kopeerimine on keelatud!