Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Aiavärava automaatika

Aiavärava automaatika jagatakse vastavalt väravatüübile kaheks

Tiibvärava automaatika

Tiibvärava automaatika  mudel tuleks valida vastavalt värava laiusele ja tema kaalule. Samuti on oluline vaadata automaatika lubatud kasutusintensiivsust st. kodukasutusse mõeldud aiavärava automaatikat ei tasu paigaldada suurt kasutusintensiivsust nõudvatele väravatele.  Automaatikat saab paigaldada nii uutele kui ka vanadele väravatele.

aiaväravate automaatika tiibväravale
Kõige enimpaigaldatav tiibväravate automaatika on Sommer Twist 200E (värava ühe tiiva laius kuni 2,5 meetrit ja värvatiiva kaal mitte rohkem kui 200kg) . Sommer Twist 200E automaatikas kasutatakse 24V tehnoloogiat, tiibvärav on suure turvalisusega, automaatikal kasutatakse magnetlõpplülitid , tänu millele puudub igasugune vajadus paigaldada täiendavaid avamise-sulgemise piirajaid.

Vaikne ja vastupidav automaatika Sommer Twist 200E- eestlaste vaieldamatu lemmik

Sommer Twist 350 väravalehe pikkus mitte rohkem kui 3,5 meetrit, väravalehe kaal mitte rohkem ui 300kg. Kasutakse samuti magnet lõpulüliteid, seega täiendatavate piirajate lisamine ei ole vajalik.

Sommer Twist XL aiaväravate automaatika on mõeldud tiibväravale mille tiiva laius ei ületa 5 meetrit ja väravalehe kaal ei ületa 500kg. Väravaautomaatika talub suurt kasutusintensiivsust ja vastupidav suurele tuulekoormusele

Liugvärava automaatika

Sarnaselt tiibvärava automaatikale tuleb ka liugvärava automaatika valikul arvestada värava kaalu, värava pikkuse ja kasutusintensiivsusega.

aiaväravate automaatikaSommer Runner Plus- enimpaigaldatav Saksa aiaväravate automaatika mis on mõeldud liugväravatele mille kaal ei ületa 600kg ja väravaava ei ole suurem kui 8 meetrit. Magnetilised lõpulülitid, tagavad värava tõrgeteta töö ka suurte miinuskraadidega.

Vaikne ja kiire mootor on teinud Sommer Runner Plus mudelist eestlaste lemmiku.

Sommer SM40T- lükandvärava automaatika, mis on mõeldud suurt kasutusintensiivsust nõudvatele väravatele mille kaal ei ületa 600kg ja väravaava ei ole laiem kui 12 meetrit.

Aiaväravate automaatika Sommer - Saksa kvaliteet, muretu elu

error: Sisu kopeerimine on keelatud!