Müügiruum avatud kokkuleppel
Kadaka tee 2, Tallinn, 10621
+372 50 77 538
info@piirdeaiad.ee

Aiapaneelide hind

Aiapaneelid- milline on hea ja vastupidav aiapaneel?

Keevispaneelidest piirdeaed on tugev ja vastupidav lahendus vaheaedade ehitamisel. Keevispaneele soovitatakse kasutatakse piirdeaiana seal, kus piirdelt nõutakse suurt vastupidavust. Paneelid ei vaja järelhooldust vajadusel saab igat aiapaneeli eraldi asendada. Aiapaneelide hind sõltub kasutatud traadi diameetrist ja viimistlusest.

Keevispaneeli traadi diameeter.

Kui räägime 3D aiapaneelidest siis on olemas kolm valikut

  • Traadi diameeter 5mm– kõige tugevamad 3D aiapaneelid. Aiapaneeli  vertikaalsed kui ka horisontaalsed traadid on diameetriga 5mm ja paneelisilm 50x200mm. See paneel on kindlasti üks aiaehitajate lemmik. Sellistest paneelist ehitatud piirdeaed jääb tugev ja jäik ja säilitab oma sirguse ka peale lumerohket talve.
  • Traadi diameeter 4mm– Paneelide vertikaalsed ja horisontaalsed traadid on 4mm diameetriga ja võrgusilma suurus 50x200mm. Sobib kasutamiseks vaheaedade ehitusel.
  • Traadi diameeter 3,2mm- viimase ajal on meie kaubandusse jõudnud paneelid mille horisontaalne ja vertikaalse traadi diameeter on kõigest 3,2mm. Kui Teil on väga säästuvarianti vaja siis võite seda proovida aga meie e-poest seda osta ei saa ja meie oma pika ehituskogemusega seda aiaehitusel kasutada ei soovita.

Aiaehitajate vaieldamatu lemmik on 5mm keevispaneel

aiapaneelid

Aiapaneeli viimistlus.

3D aiapaneele toodetakse kahes erinevas viimistluses

  • Kuumtsingitud aiapaneel- mustast traadist kokku keevitatud keevispaneelid, mis on peale keevitamist läbinud kuumtsingi vanni.
  • Zn/Värvitud 3D paneel- tsingitud traadist keevitatud aiapaneel, mis on peale keevitamist pulbervärvitud.

Kumba viimistlust eelistada on juba igaühe enda otsustada aga tundub, et aasta-aastalt suureneb Zn/värvitud aiapaneelide müük. Aiapaneelide hind on otseselt sõltuv paneeli tugevusest.

Paneelaiad sobivad kasutada nii eramajade, tootmishoonete kui ka ühiskondlike hoonete piiramiseks, kus tavaline võrkaed võib jääda nõrgaks.

Loe lisaks:

error: Sisu kopeerimine on keelatud!